31 grudnia 2019 beata

W PRZEDEDNIU (CO ZA SŁOWO!) 2020

 

Za „chwilę” rozpocznie się rok z bardzo okrągłą podwójną liczbą dwa zero. To moment na linii czasu, w którym warto zrobić podsumowanie upływającej dziesiątki ostatnich lat.

Dla mnie osobiście, to dekada dużych zmian w funkcjonowaniu zawodowym, odkrywania, że można inaczej i do tego fajniej, metamorfozy i rozwoju zainteresowań.

Z istoty korporacyjnej przekształciłam się we freelancera. Znalazłam nową zawodową pasję – indywidualną pracę rozwojową z ludźmi, głównie managerami, w podejściu coachingowym oraz mentoringowym – dzięki której mogę dzielić się swoim solidnym doświadczeniem i wiedzą. Uwielbiam towarzyszyć moim klientom w osiąganiu ich celów, rozwijaniu umiejętności, kariery, a szczególnie w rozwoju samoświadomości i budowaniu na niej swojej drogi zawodowej i życiowej. Ta pasja stała się jednym z moich filarów zawodowych, drugi to interim management oraz doradztwo w zakresie zakupów i supply chain – również wynikające z lat doświadczenia w zarządzaniu tymi obszarami w różnych firmach. Na własnej skórze przekonałam się, jak dużo wolności i swobody daje elastyczność związana z wolnym zawodem.

W sferze prywatnej przeszłam fundamentalną zmianę dzięki postowi dr Dąbrowskiej – dla zdrowia i lepszego samopoczucia. Rozwinęłam też moje pasje: kynologiczną (psy rasowe American Staffordshire Terrier) i felinologiczną (koty rasowe Russian Blue).

W tych dziesięciu latach były momenty trudne, nawet bardzo trudne, ale również bardzo pomyślne, wspaniałe.

To była ważna dekada, dzięki której wzmocniłam się, rozwinęłam, wiele się nauczyłam. Wiem, co chcę osiągnąć w ciągu następnych dziesięciu lat.

A jak wygląda Twoje podsumowanie tego okresu? Co dobrego i co trudnego się wydarzyło? Co osiągnąłeś? Czym się możesz pochwalić? Co jeszcze przed Tobą?

, , , , , , , , , , , ,